Тиждень історії 2021-2022 н.р.

Відповідно до річного плану роботи Бердичівської спеціальної школи в період з 06.12.20 р. по 10.12.20 р. у школі проходить тиждень історії та права.

Відкрився тиждень ранковою лінійкою, на якій діти познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на активну участь у всіх запланованих заходах.

В понеділок, 6 грудня, була проведена вікторина « Кращий знавець історії». Всі завдання підібрані відповідно до тем програми з історії України для спеціальних загальноосвітніх шкіл. У конкурсі взяли участь учні 9 та 10-х класів. Участь у вікторині спонукає учнів краще знати історію своєї Батьківщини.

У вівторок, 7 грудня щорічно в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Саме в цей день, в рамках тижня історії та правознавства, учні 10-го классу разом із вчителем історії Орєховою Оксаною Станіславівною представили проєкт «Верховна Рада та місцеве самоврядування». Українському суспільству необхідне покоління громадян, які приймають громадянські цінності та відповідальні рішення в ситуації вибору, мають розвинуте почуття відповідальності за долю країни.

У середу, 8 грудня, в рамках тижня історії та правознавства, відбувся конкурс, на якому були представлені учнівські малюнки та розмальовки на тему «Народні символи України». За допомогою фарб та олівців діти показали свої таланти та любов до Батьківщини.

У четвер, 9 грудня, відбулася ділова гра-суд «Відповідальність неповнолітніх за адміністративні правопорушення», яку провели учні 10 класу разом з учителем історії Орєховою Оксаною Станіславівною. В зал були запрошені учні 9-го, 6-го, та 5-го класів. Гра сприяла вихованню у школярів інтересу до правових знань, Вчитель популяризувала правові закони та формувала правову культуру школярів.

Завершився тиждень історії та правознавства черговим випуском газети « Україна в датах і подіях 2021 рік», де учні та педагоги ознайомилися з ювілейними датами та подіями, які відбулися у 2021 році.


Галерея "Тиждень історії та правознавства"Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.