Звіт про проведення тижня трудового навчання за 2020-2021 н.р.

Згідно річного плану Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради, з метою стимулювання активної творчої праці у процесі навчання, підвищення інтересу до трудового навчання, виховання в учнів громадянської відповідальності за стан природи, формування екологічної культури та свідомості, в період з 19.04.21 р. по 23.04.21 р. розпочався Тиждень трудового навчання, екології та охорони природи, в рамках якого було проведено ряд заходів:

Понеділок 19.04:

- Відкриття урочистої лінійки, на якій діти познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на активну участь у всіх запланованих заходах.

- Виготовлення і презентація шкільної газети "Наші корисні справи", на якій учні продемонстрували свою участь у благодійних та екологічних проектах, роботу на території школи, в шкільній теплиці та майстернях;

Вівторок 20.04:

- Була проведена Вікторина для учнів 5-10 класів «У світі цікавих запитань», де учні мали можливість відповісти на цікаві запитання і показати свої знання з правил етикету, безпечної праці під час роботи у майстерні, основ агровиробництва і квітникарства та проблем екології. Всі учні були активні і з великим задоволенням приймали участь.

Середа 21.04:

- Була представлена виставка учнівських робіт, виготовлених з покидькового матеріалу на уроках трудового навчання та у позакласний час. Робота з таким матеріалом не лише розвиває фантазію та творчість, а й вчить дітей цінувати кожну річ, берегти природу. Подиву не було меж. Які оригінальні вироби можна виготовити із здавалося б непридатних речей!

Четвер 22.04:

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. От же саме цій проблемі і був присвячений черговий день Тижня трудового навчання. В цей день на уроках учні з педагогами обговорювали яким чином кожен житель планети може внести свій вклад у справу захисту та відновлення довкілля, виготовили агітаційні плакати та стенівки, де запропонували шляхи вирішення екологічної проблеми.

П’ятниця 23.04

Учні 5-10 класів приймали участь в екологічному квесті "Земля наш спільний дім". Завдання учнями виконувались із великим задоволенням і розумінням того, що вони роблять неоціненний внесок у справу відновлення довкілля. Під час квесту діти висадили на шкільних клумбах первоцвіти, пригадали важливість і вимоги до сортування сміття, відповідали на цікаві запитання пов'язані з способами вирішення екологічних проблем. Також одним з етапів квесту було створення "Дерева життя", яке мало вигляд пам'ятки дбайливого ставлення до природи. Ми впевнені, що всі заходи "тижня" допомогли зрозуміти нашим учням, що тільки об'єднаними зусиллями ще можливо боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами на нашій планеті. Що Земля - це наш спільний дім. І на скільки затишно буде жити в ньому - залежить від нас. Бережіть планету Земля!


Галерея "Тиждень трудового навчання"

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.