Повернутися до звичайного режиму

Звіт про проведення тижня фізики, математики та інформатики

за 2020 -2021 н.р.

Відповідно до річного плану роботи КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» в період з 25.01.21 р. по 29.01.21 р. у школі проходив тиждень фізики, математики та інформатики.

Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю їх внутрішнього потенціалу.

Заходи були спрямовані на:

ü розвиток творчої фантазії;

ü логічного мислення;

ü вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;

ü підвищення інтерес до вивчення математики та інформатики;

ü розвиток пізнавальної діяльності;

ü формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Протягом тижня діти розгадували цікаві завдання вікторини «Що ми знаємо про зиму?», приймали участь у виставці аплікацій з геометричних фігур «Зимова фантазія», конкурсах, відкритій лабораторії «Шкільний експериментаніум» та реалізували проект «Дбайливий господар».

В перший день тижня були проведені:

Ø лінійка-повідомлення про початок тижня фізики, математики та інформатики

Ø випуск газети «Зимова мозаїка»

На другий день тижня , у вівторок відбулась виставка аплікацій «Зимова фантазія». Усі учні , навіть наймолодші представили свої колективні роботи.

У третій день учні перевірили свої знання під час розгадування завдань вікторини «Що ми знаємо про зиму?». І переконалися у взаємозв*язку предметів природничо-математичного циклу.

В четвертий день тижня фізики, математики та інформатики був активним . Відбувся квест «Зимова хурделиця»

А на п’ятий день відбулась презентація проекту «Дбайливий господар». Під час проведення якого учні переконалися у важливості енергозбереження не лише для економії коштів ,а і для збереження природи.

На протязі тижня діти 8-10 класів мали змогу, на перервах, розгадувати різноманітні цікаві кросворди, головоломки, завдання на кмітливість та ребуси з інформатики та математики. Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та маленькими сувенірами.

Галерея "Тиждень математики, фізики та інформатики"

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.